חיים ביילי

נהוג לחשוב כי פרוייקט נדל"ן הוא ערובה להצלחה ולרווח כלכלי, אך כאשר בוחנים כל פרוייקט לגופו, ניתן לראות כי גם פרוייקטים אשר נראים כמתכון להצלחה יכולים להסתיים בהפסדים משמעותיים ליזמים ולמשקיעים בפרוייקט. על מנת לבחון פרוייקט בצורה מקצועית לפני תחילת ביצועו, כדאי להשתמש בכלים מקצועיים לבדיקת רווח והפסד. בין הגורמים הראשונים לבצע בדיקת רווח והפסד לפרוייקט הם עורכי דין בתחום הנדל"ן אשר צריכים להחזיק בנתונים מעודכנים המשפיעים על היתכנות הפרוייקט. 

בדיקת כדאיות לעורכי דין בתחום הנדל"ן

אם אתם עורכי דין בתחום הנדל"ן ומנהלים פרוייקטים הקשורים לתחום תוכניות מתאר ארציות, כדאי שתכירו את הכלים הקיימים היום לבדיקת כדאיות של פרוייקט נדל"ן. באמצעות מערכת ממוחשבת ומתקדמת, ניתן לקבל נתונים תוך זמן קצר לגבי היתכנות פרוייקט להתחדשות עירונית. הבדיקה הטכנית עם המערכת הממוחשבת יכולה לחסוך זמן רב ולקדם תוכנית אשר יש לה פוטנציאל לרווח של כל הצדדים.

שמאי מקרקעין להתחדשות עירונית

הפנייה לשמאי מקרקעין המתמחה בהתחדשות עירונית היא אפשרות נגישה לכל עורך דין או יזם המעוניינים לקבל מידע על המתחם או הבניין בהם מתוכנן הפרוייקט. אך עם זאת, בכדי לחסוך בזמן ובעיקר בעלות בדיקה של שמאי מקרקעין, מומלץ להשתמש במערכת ממוחשבת לבדיקת היתכנות הפרוייקט. 

כלי לבחינות פיננסיות לקבלני בנייה

מלבד עורכי דין בתחום הנדל"ן ויזמי נדל"ן, גם קבלני בנייה צריכים לבחון כדאיות כלכלית לפרוייקטים של התחדשות עירונית. הכלי היעיל ביותר היום לבחינת כדאיות לפרוייקטים של תמ"א 38, אם זה לפרוייקט של חיזוק מבנים ואם זה לפרוייקט של פינוי ובינוי, הוא מחשבון הכדאיות של מערכת יזמי Yazame. מערכת יזמי Yazame היא תוכנה ממוחשבת מתקדמת הנמצאת בתוך אתר יזמי Yazame ומאפשרת לעורכי דין נדל"ן ומקרקעין, קבלני בנייה ויזמים בתחום הנדל"ן לבצע בדיקת היתכנות מקצועית עבור פרוייקטים להתחדשות עירונית בכל רחבי הארץ. המערכת מקבלת נתונים בסיסיים מיזם הפרוייקט ומשקללת אותם עם נתונים נוספים של איזור הפרוייקט עד לקבלת דו"ח נתונים סופי לגבי היתכנות הפרוייקט בכללותו. את המערכת פיתח איש מערכות המידע חיים ביילי עם עוד 2 שותפים בכדי לתת פתרון יעיל לבדיקות כדאיות לפרוייקטים להתחדשות עירונית. 

חיים ביילי מציע – בחינה כלכלית ליזמים לפרוייקט תמ"א 38

את מערכת יזמי Yazame יזם ישראל ענבל, שמאי מקרקעין ותיק ומנוסה, יחד עם היזם חיים ביילי על מנת ליצור מערכת מתקדמת ונגישה לכל יזם או גורם פרטי המעוניין לקדם תוכנית תמ"א 38 לסוגיה השונים. אתם מוזמנים לבצע את בדיקת הכדאיות לפרוייקט שלכם ולקבל את הנתונים החשובים ביותר תוך פחות מדקה.